Митний пост «Городок»

•    «Митний пост Городок» :

здійснення митного контролю та митного оформлення товарів; Створення сприятливих умов для прискорення товарообігу; Видача свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами

    Зона діяльності: Мостиський, Яворівський, Пустомитівський, Городоцький райони Львівської області та м.Львів

    Роботу посадових осіб митного органу та інших державних контролюючих органів організовано за принципом «єдиного офісу».
    Митний комплекс складається з адміністративної будівлі із службовими приміщеннями та зони митного контролю (паркінгу), облаштованого оглядовими рампами, для митного огляду легкових та вантажних автомобілів на 300 паркомісць одночасно, автовагами.
 
На території Митного поста наявний вільний доступ до інтернету (WI-FI)

 

Митний пост «Скнилів»

•    «Митний пост Скнилів» :

    Специфіка: Безпосереднє здійснення митного контролю і митного оформлення товарів та транспортних засобів, товарів гуманітарної допомоги, вантажних відправлень та несупроводжуваного багажу громадян, тимчасово ввезених/вивезених товарів.

 

Митні склади та СТЗ

•    «Митні Склади»:  

   На території ТзОВ "Логістична компанія "Захід Ресурс"" функціонує відповідним чином облаштованє складськє приміщення загальною площею 372.5 м.кв. призначене для зберігання товару під митним контролем. У відповідності із наказом Львівської митниці від 29.08.2015 №615, отримано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу ВІДКРИТОГО ТИПУ в зоні діяльності Львівської митниці. Номер в реєстрі митних складів: М\0027\V\00.
Склади тимчасового зберігання (СТЗ): Для зберігання товарів під митним контролем до поміщення їх у митний режим на вищезазначеній території відкрито склади тимчасового користування,  а саме: складське приміщення загальною площею 690,3 м. кв. (наказ  Львівської митниці від 29.08.2015 №616, номер в реєстрі митних складів:S\0006\V\00), та відкритий майданчик площею 460 м.кв. (наказ Львівської митниці від 22.07.2014 №217, номер в реєстрі митних складів:S\0523\V\00).

Складські приміщення

•    «Складські приміщення»:

    Для можливості зберігання товарів на території знаходяться  складські приміщення класу «А» загальною площею близько 40 000 м.кв., зокрема : сухі склади (промгрупа); холодильні склади (забезпечений температурним режимом від 0 С  до + 14 С), морозильний склад (забезпечений температурним режимом  від – 22 С до 0 С).

 

офісні приміщення

•    «Офісні приміщення»:

    Для функціонування логістичного комплексу на території побудовано та введено в експлуатацію два 2-ох поверхові адміністративні комплекси та один 3-ьох поверховий адміністративний комплекс, загальною площею 4000 м кВ., в  яких розміщені офісні приміщення та кабінети для посадових осіб та працівників митного органу, суб’єктів ЗЕД, митних брокерів та ліцензованих фірм, що надають в тому числі, але не виключно, послуги митного декларування вантажів які обладнані сучасними меблями та новітньою технікою; кімнати особистої гігієни (туалети, душові, роздягальні) для вантажників, туалети загального користування та технічні приміщення.

 

Відділення банку

•     «Відділення Банку» :

    На території Логістичної компанії відкрито міні-відділення банку, що надає повний спектр банківських послуг для юридичних і фізичних осіб. Для зручності Клієнтів, на території також розміщено Банкомат та термінал самообслуговування.

Автомийка

•    «Автомийка»  :

    На території розміщено Спеціалізований мийний комплекс для вантажних автомобілів, автобусів, спецтехніки  та легкового транспорту.

Автосервіс

•    «Автосервіс»  :

    На території Логістичного Комплексу розміщено автосервіс з сучасними технологіями та широким комплексом сервісних послуг

Магазин Кафе Піцерія

•    «Магазин Кафе Піцерія»:

    На території Компанії розташовано Кафе (Банкетний зал) на 200 чоловік одночасного прийому їжі та піцерію  з літнім майданчиком. Для зручності Клієнтів на території функціонує магазин продуктів харчування .

Зона відпочинку

•    «Зона відпочинку»:

На території Логістичного Комплексу розташовано відпочинковий комплекс, який складається з бані, колиби та басейну.

Партнери