Перший в Україні унікальний Логістичний комплекс «Захід ресурс» відкрито 1 грудня 2010 року, який займає 40 га площі.

    Унікальність Логістичного центру «Західресурс» полягає насамперед у його відповідності усім сучасним світовим стандартам щодо розташування та забезпечення ефективного функціонування підрозділів митного органу, які здійснюють митний контроль.

    Логістичний комплекс, на території якого  розташовані складські  корпуси класу «А»  Митно-ліцензійний склад та Склад тимчасового зберігання,  одночасно є пунктом функціонування підрозділів митного контролю та оформлення для суб’єктів, що здійснюють зовнішньоекономічну  діяльність з країнами світу та Євросоюзу.

Наша місія

    задовольнити всі потреби Клієнта, заслужити його довіру і позитивну оцінку нашої роботи.  Ми прагнемо успішно реалізовувати любі проекти наших Клієнтів через політику індивідуального підходу, гнучкості та професіоналізму. Ми будемо завжди Вашими стратегічними партнерами з індивідуальним підходом до кожного Клієнта.

    Професіоналізм, хороша репутація, використання сучасних технологій, необхідна технічна оснащеність, знання ринку і страхування своєї діяльності дозволяє гарантувати нашим Клієнтам оперативність і якість виконання взятих зобов’язань.

 

Дозвіл на проведення митної брокерської діяльності

Склад тимчасового зберігання, відкритий майданчик

Склад тимчасового зберігання

Митний склад

Географія

    ТзОВ логістична компанія «ЗАХІД РЕСУРС» знаходиться за адресою: 81500, Україна Львівська область, м. Городок, вул. Львівська, 659а.

    Дане місце розташування є зручним та економічно вигідним для транспортного сполучення, яке лежить на межі перетину митних постів «Краковець» - «Мостиська» і транспортного коридору «Київ-Чоп» (об’єкт розміщений на відстані 400 м від дороги міжнародного сполучення «Львів-Шегині», за 1 км від районного центру – міста Городок та на відстані 15 км від м. Львів та Львівської об’їзної дороги).

    Логістичний центр має сучасну розвинуту інфраструктуру, що включає в себе окремий заїзд, який перебуває під цілодобовою охороною; стоянки для паркування вантажних великогабаритних автомобілів та легковий паркінг, складські та адміністративні будівлі.